Установка систем охоронної сигналізації

Установка і монтаж охоронної сигналізації

Установка і монтаж охоронної сигналізації

Ви повернулися додому з відпустки, відпочилі і засмаглі після того як пару тижнів грілися на сонці в жарких краях. Вивантажили сумки, валізи, вдихнули знайомий запах будинку і відкрили вхідні двері. Але, що це? У будинку все дверцята шаф відчинені, на підлозі розкидані Ваші речі, там, де стояв телевізор і музичний центр залишилося лише голе місце. На превеликий жаль в період відпусток така картина відбувається дуже часто. Для багатьох ця ситуація є приводом установки охоронної сигналізації. Сідаємо за комп’ютер відриваємо Інтернет і стикаємося з великою кількістю видів сигналізації, малозрозумілими технічними термінами.

    • Наші фахівці допоможуть грамотно і раціонально розібратися у виборі обладнання та купити відповідні вимогам датчики для сигналізації, визначать місця розташування охоронних сповіщувачів та методах оповіщення тривоги. Особливу увагу приділяємо якості виконуваних робіт з встановлення та монтажу обладнання сигналізації для квартири, для дому та охорони периметра. Визначимо необхідний тип сигналізації, чи потрібне Вам безпровідна GSM сигналізація або можна купити традиційну дротову систему сигналізації.

 

Установка і монтаж охоронної сигналізації

Установка і монтаж охоронної сигналізації

Робота з установки і монтажу обладнання охоронної сигналізації вимагає тільки професійного відношення. Найчастіше економлять залучаючи гастарбайтерів із Західної України або інших умільців-халтурників. Після такої їхньої роботи спостерігаєш таку картину: плати входів охоронних контролерів засунуті в картонні пачки з-під сигарет, реле виходів у сірникових коробках, все це скручено, замотано ізолентою і заштукатурено в стінах, відкривши бокс ледве встигаєш зловити летить на підлогу акумулятор, що тягне за собою джгут проводів зав’язаний скотчем або склеєний «китайськими соплями». Після кількох місяців роботи така система починає давати помилкові тривоги, викликає труднощі з постановкою на охорону і т.д. Технічна документація, як правило відсутня, «горе-майстри» не беруть трубку, сигналізація не працює, гроші викинуті на вітер, висновок складається один: скупий платить двічі. Не можна економити на безпеці! У кращому випадку можна позбутися матеріальних цінностей — це наживне, але застав озброєних грабіжників у себе вдома можна втратити й власного життя.

    • Грамотний, кваліфікований монтаж системи охоронної сигналізації та своєчасне технічне обслуговування охоронної сигналізації забезпечить максимальну безпеку і передбачить різні способи проникнення в будівлю або на приватну територію.

Установка охоронної сигналізації = безпека

Метою установки охоронної сигналізації є безпека.
Більшість зловмисників тривалий час спостерігають за будівлею і ретельно готуються до злочину. Тому система охоронної сигналізації обов’язково повинна бути встановлені в прихованому місці, щоб запобігти її відключення зловмисником. Більшість людей думають, що установка системи охоронної сигналізації потрібна, щоб лише злякати зловмисників, але як виявляється більшість із зловмисників з професійними знаннями, показати сигналізацію зловмисникам, все одно що покласти ключ під килимок, професійні зловмисники можуть зламати сигналізацію легко.

    • Іншими словами, встановлення сигналізації повинна мати прихований вигляд, щоб зменшити ризик пошкодження системи. Крім прихованої установки охоронної сигналізації, прихована кабельна проводка також є дуже важливим, якщо зловмисник обрізав дроти, то сигналізація не буде працювати.

Охоронна сигналізація для дому, для дачі

Установка охоронної сигналізації для дому, для дачі

Установка охоронної сигналізації для дому, для дачі

Охоронна сигналізація для дому
Охоронна сигналізація для дачі

Охоронна сигналізація для квартири

Охоронна сигналізація для квартири

Датчики для охоронної сигналізації

Датчики охорони периметра

Безпровідна GSM сигналізація

Безпровідна GSM сигналізація

 

 Установка систем охоронної сигналізації — Україна, Київ, Обухів