Встановлення систем пожежної сигналізації

Установка монтаж системи пожежної сигналізації

Влаштування системи пожежної сигналізації

Установка системи сигналізації пожежної безпеки це створення проекту і монтаж комплексу протипожежних технічних засобів, з метою фіксування підвищення температури, димоутворення і спалаху. Система пожежної сигналізації захищає Ваше майно від загоряння. Першою умовою введення в експлуатацію будь-якого підприємства є установка пожежної сигналізації та забезпечення пожежної безпеки. Монтаж устаткування протипожежної сигналізації проводять спільно в комплексі з роботами, пов’язаними з установкою охоронної сигналізації, відеоспостереження, оповіщення, блискавкозахисту, димовидалення і т.д. Будинки повинні бути обладнані комплексними інтегрованими системами пожежної безпеки:
автоматичної і ручної сигналізацією;
системою пожежогасіння та димовидалення;
системою тривоги та оповіщення;
системою моніторингу та спостереження.

Сучасні системи пожежної безпеки є занадто складними для самостійного проектування, встановлення та обслуговування. Монтаж пожежної сигналізації справу педантичне і вимагає суворої точності і послідовності, а також всі дослідні та проектні роботи повинні узгоджуватися із замовником. Правильно встановлена ​​пожежна сигналізація зможе не тільки оповістити людей про пожежу, а буде здатна запобігти виникненню пожежі і локалізувати її на самій ранній стадії загоряння. Саме тому пожежні служби настійно рекомендують звертатися до професіоналів.

Охоронно-пожежна система безпеки нещадно карає дилетантів.

    • Ми допоможемо Вам професійно підібрати обладнання для пожежної сигналізації, яка буде оптимально підходити для кожного типу приміщень, будь то склад, гараж, магазин, або офісне приміщення, для дому, для квартири, для дачі … Проведемо монтаж, встановлення та подальше обслуговування системи пожежної сигналізації . Ми професійно зробимо всю роботу в строк і якісно, збалансовано врахуємо всі Ваші побажання і вимоги пожежних органів. Оформимо належним чином супровідну документацію для органів пожежного нагляду.

Типова схема пожежної сигналізації складається з пожежного сповіщувача, приймально контрольного приладу (ППК) і пристроїв оповіщення.

Сповіщувачі пожежної сигналізації

Сповіщувачі сигналізації пожежної безпеки

Сповіщувачі сигналізації пожежної безпеки

Сповіщувач пожежної сигналізації — датчик, пристрій, що є найважливішою частиною системи пожежної безпеки, і служать для подачі електро-сигналу на приймально контрольні прилади сигналізації. Датчики сповіщувачі бувають різних видів, димові, світлові і реагують на зміну температурного режиму в приміщенні, що охороняється.
Перші протипожежні сповіщувачі створювалися як найпростіші контактні пристрої. У наслідок розвитку сучасної інженерії поліпшуються технічні характеристики сповіщувачів. Новітні принципи дії сповіщувачів дозволяють більш повно забезпечувати якісне виявлення джерел загоряння, задимлення на об’єкті при зниженні ймовірності помилкових спрацьовувань.
Аналізуючи технічні характеристики охоронно-пожежних сповіщувачів, створених як на Україні, так і за кордоном, можна виділити наступні загальні напрямки їх розвитку:

  • Зниження габаритів і маси за рахунок впровадження новітніх технологій;
  • Розширення асортименту вироблених сповіщувачів;
  • Використання нових принципів дії;
  • Застосування мікроконтролерів;
  • Удосконалення методів обробки сигналів;
  • Поєднання декількох принципів дії одного датчика.

 

Прилади приймально-контрольні (ППК)

Прилади приймально-контрольні (ППК) охоронно-пожежні

Прилади приймально-контрольні (ППК) охоронно-пожежні

Прилади приймально-контрольні (ППК) охоронно-пожежні

пристрої оповіщення

Устройства оповещения и сирены

Пристрої оповіщення та сирени

Пристрої оповіщення

 

 

 Установка пожежної сигналізації — Україна, Київ, Обухів