Системи контролю доступу СКД

Системи контролю доступу СКД

Системи контролю доступу СКД

Системи контролю доступу СКД — програмно-апаратний комплекс, який складається з контролерів та програмного забезпечення, що дозволяє контролювати доступ відвідувачів і співробітників на територію будівлі, приміщення або ряду груп будинків через будь-яку кількість дверей, турнікетів. СКУД — система контролю управління доступом, має широкі можливості інтеграції обладнання різних систем СКД, участь при створенні систем безпеки відеоспостереження працюючи як єдина система Security system access control.
СКД забезпечує санкціонований прохід в будівлю або офіс знаходяться під охороною, і запобігає несанкціонований прохід. Можлива організація проходу співробітників через турнікети і шлагбауми допомогою різноманітних карт, таких як безконтактних, проксіміті карт, біометричних зчитувачів та інших. Людський фактор у пропускному режимі повністю виключається при використанні системи контролю доступу СКД. У випадку несанкціонованого проходу система контролю видає тривожний сигнал і блокує прохід, при цьому всі події обов’язково фіксуються на електронні носії інформації, включаючи дату, час, фіксування фото і відео.

 

Установка системи контролю доступу СКД, СКУД

Установка системи контролю доступу СКД, СКУД

    • Здійснюємо установку і монтаж систем контролю доступу СКД різноманітної конфігурації та інтеграції з охоронною системою в найкоротші терміни. Професійно допоможемо прийняти оптимальне рішення в придбанні обладнання для управління системою контролю доступу СКУД. Тестування вузлів устаткування системи перед установкою є обов’язковим. Обслуговування різних систем управління доступом. Наші фахівці мають надійний досвід встановлення монтажу та обслуговування систем контролю доступу…

 

Турнікети — СКУД gate

Турнікет - контроль доступу

Турнікет — контроль доступу

Установка монтаж турнікетів СКУД gate

 Системи контролю доступу СКД — Україна, Київ, Обухів