Створення локальної мережі СКС

Установка монтаж СКС мережі

Установка монтаж СКС мережі

СКС — структурована кабельна система дозволяє об’єднати велику кількість мережевих інформаційних сервісів різноманітного призначення, таких як телефонні та локальні мережі, системи безпеки відеоспостереження, комп’ютерних кабельних і так далі.
До мереж СКС відноситься більшість слабкострумових мереж, які використовуються для організації комп’ютерної обчислювальної локальної мережі, телефонної мережі і IP телефонії, комплексу безпеки сигналізації та мережі відеоспостереження.

Проектування, побудова СКС мережі

Установка монтаж СКС мережі

Установка монтаж СКС мережі

Створення СКС мережі підрозділяється на три етапи. До першого етапу створення відноситься проектування мережі. До другого — безпосередній монтаж, який виконують монтажники. До третього етапу належить настройка мережі, яку виконують мережеві адміністратори. Якщо у замовника є власні системні адміністратори, то настройку СКС мережі під власні потреби замовник може провести самостійно після монтажу.
Проектування мережі дуже важлива частина роботи перед монтажем, особливо це стосується великих проектів. Проект робиться в першу чергу і лише після отримання схвалення замовника може починатися прокладка мережі.
У великих проектах розробляється комплексне технічне завдання, робочий проект зі схемами СКС і журнал комутацій.

  • Ми готові запропонувати Вам комплекс робіт спрямованих на проектування СКС мережі, складання схеми СКС, складання технічного завдання на монтаж. Подальше створення локальної мережі, монтаж і подальше їх обслуговування.

Установка, монтаж СКС мережі

Установка, монтаж СКС мережі

Установка, монтаж СКС мережі

Стадії роботи монтажників з реалізації проекту побудови мережі СКС:

 • Проведення підготовчих монтажних робіт — просвердлення отворів і штроблення стін;
 • Монтаж та встановлення кабель-каналів, лотків;
 • Прокладка компонентів, кабелів;
 • Установка розеток для користувачів;
 • Збірка і монтаж шаф комунікацій;
 • Монтаж та встановлення необхідного пасивного та активного обладнання;

Також для монтажу зовнішніх мереж при необхідності можуть проводитися висотні роботи.

  • Монтажники нашої компанії знають свою справу не з чуток. Багаторічний досвід роботи дозволяє проводити монтаж СКС мереж якісно, на високому рівні і строго за графіком. Для гарантованої безперебійної роботи офісу необхідний тільки якісний монтаж локальної мережі.

Компоненти СКС мережі

Установка монтаж СКС мережі

Установка монтаж СКС мережі

Монтаж слабкострумових мереж , в залежності від проекту, здійснюється різноманітними компонентами: мідний кабель, оптичне волокно, коаксіальний кабель, кручена пара …
Вибір типу компонентів завжди залишається за замовником виходячи з його бюджету. Якісну СКС мережа, можливо побудувати з абсолютно недорогих компонентів.

  • Інженери нашої компанії завжди запропонують оптимальний вибір недорогих якісних компонентів для побудови Вашої мережі. Ми не зацікавлені збільшити вартість Вашого проекту. Вартість інженерних компонентів повинна радувати замовника і не повинна впливати на якість монтажу мережі.

 

 Установка монтаж локальної мережі СКС — Україна, Київ, Обухів