IP камери відеоспостереження.  

На сьогоднішній день камери відеоспостереження перестають бути розкішшю, вони стають звичайним засобом безпеки нашого життя. На превеликий жаль, безліч людей навіть не здогадуються, що подібні пристрої можуть стати надійним охоронцем будь-якої території та приміщення. На ринку сучасних технологій надано великий вибір різних відеокамер і електронно-оптичних пристроїв. Але, саму величезну популярність у всьому світі завойовують інтернет камери IP. Ця дивовижна IP камера здатна створити потік відеоданих у форматі зображення. Даний відеосигнал передається по мережах завдяки використанню інтернет протоколів. Інтернет камера має свій веб-сервер і адреса в мережі. Цей пристрій має різний дозвіл зображень: Full HD і HD. IP-камера по праву зайняла лідируючу позицію в лінійці відеокамер, і отримало назву веб. Це пристрій має досить істотне перевага — це відсутність необхідності прокладання прямого підключення до персонального комп’ютера.

IP камери відеоспостереження

Це один з найпопулярніших видів камер зовнішнього відеоспостереження, все тому, що ці пристрої дуже зручні у використанні. Придбати подібну IP камеру можна в нашому інтернет-магазині, ціни для даної продукції досить прийнятні. Власник камери відеоспостереження може в будь-який момент переглянути онлайн зйомку в режимі реального часу, а головне перегляд можна здійснити з будь-якого персонального комп’ютера. Завдяки IP адресою з’являється можливість віддаленого керування даною камерою. Для здійснення даної операції користувачеві досить мати всього лише доступ до інтернету. У наш час дуже велику популярність завоювали Mini IP камери, вони досить затребувані при веденні прихованого спостереження, а головне це пристрій непомітно для оточуючих і досить прості в установці. Ip-камери використовуються в програмі skype та додатку flash. Звичайно, особливо зручні IP камери з 3G і 4G модулями, вони безпосередньо мають доступ через мережу операторів мобільного зв’язку.

IP камери відеоспостереження

За своїм функціонуванню та призначенням інтернет камери діляться:

 • Зовнішні — застосовують для вулиць або відкритих територій
 • Внутрішні — призначені тільки для приміщень

За зовнішніми характеристиками IP камери можна розділити на:

 • Циліндричні
 • Купольні
 • Корпусні

Дані пристрої випускають з додатковими функціями:

 • З сигналізацією виявлення руху
 • З вбудованим динаміком
 • З вбудованим мікрофоном
 • Інфрачервоні
 • Приховані IP
 • Поворотні
 • Відеоспостереження «день-ніч»

IP камери відеоспостереження

IP-камера досить функціональна, вона способу в автоматичному режимі відсилати на ftp-сервер користувача або електронну адресу зйомку або фотозображення, як в строго певний час, так і при безпосередньому спрацьовуванні датчика руху. Існують певні моделі камер відеоспостереження, які оснащені функцією аудіозв’язку, так що її можна використовувати в якості відео домофона. Камера відео спостереження — це гарант безпеки об’єкта і якоюсь мірою своєрідний охоронець, що відрізняється досить високим рівнем надійності.